Відзначили найкращих із кращих педагогів району

26 грудня у Дубровицькому дитячому центрі позашкільної освіти  за підсумками районного етапу Всеукраїнського конкурсу „Учитель року – 2018” відзначили найкращих із кращих педагогів району у номінаціях: „Фізика”, „Фізична культура”, „Українська мова і література” та „Німецька мова”.

Повідомляє сайт ПРО ДУБРОВИЦЮ посилаючись на сайт Дубровицької Районної Ради.

Учителі,  кожен у своїй  категорії, щоб проявити свої уміння та навички, проходили конкурсне випробовування (тестування з фахової майстерності, виконання практичної роботи, майстер-клас та захист навчального проекту), а також проводили відповідний урок за фахом у навчальних закладах м. Дубровиця.
За рішенням компетентного журі у кожній із номінацій визначено по трьох переможців, котрих голова районної ради Микола Кухарець нагородив Дипломами і Сертифікатами на грошову премію та  подякував учителям за те, що  у них  є бажання  зростати ,  тримати високу планку,  передавати  це бажання учням, щоб вони теж досягали успіху і йшли вперед. “Від імені районної ради, усіх батьків я дякую Вам за те, що  Ви працюєте з нашими дітьми, допомагаєте їм у житті. Вітаю вас з наступаючими Новорічними та Різдвяними святами, бажаю здоров’я, любові, хорошого настрою і, звичайно, миру всім нам”.