Пластовий рух стартував на Млинівщині | ПРО БЕРЕЗНЕ

Пластовий рух стартував на Млинівщині

Нині «Пласт» — найбільша та найстаріша українська скаутська організація, яка діє у багатьох країнах світу  та об’єднує пластунів України й української  діаспори.    Пластуни відзначалися тим, що брали активну участь у розбудові та захисті своєї держави, були активними учасниками визвольного руху та війн за незалежність  УНР та ЗУНР.

Повідомляє сайт ПРО МЛИНІВ посилаючись на сайт Млинівської РДА.

      З ініціативи голови райдержадміністрації Петра Рухера  здійснено перші кроки для створення  пластового руху у Млинівському районі. З початку було досить не просто віднайти правильний напрямок створення першого осередку району. Після тривалого  пошуку та визначення кандидатури  лідера, консультацій з представниками діючої  пластунської  організації Рівненського району здійснено ряд послідовних кроків для формалізації пластового руху.

Вчитель Новоукраїнської ЗОШ IIII ст. Володимир Присяжнюк  пройшов первинний курс вишколу для зацікавлених осіб (Кваліфікаційний вишкіл дійсного членства) в пластовій оселі с. Волошки Рівненського району та вивчив організаційну структуру Пласту. Відчутну організаційну допомогу в створенні даного руху  надає координатор пластової організації Рівненського району Юрій Шадий.

      Розпорядженням голови райдержадміністрації від 08 листопада 2017 року № 316 схвалено програму розвитку пластового руху у загальноосвітніх навчальних закладах Млинівського району на 2016-2020 роки та подано на затвердження районній раді в установленому порядку. Програмою  рекомендовано органам місцевого самоврядування (ОТГ) розробити та затвердити відповідні програми розвитку пластового руху у підпорядкованих загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах.

На сьогоднішній день осередок, який діє в Новоукраїнській ЗОШ IIII ст., нараховує 18 членів, які тричі на тиждень проходять вишкіл із вивченням Статуту, організаційної структури та історії створення Пласту. Вирішується  питання  забезпечення осередку одностроєм (формою) та окремою пластовою оселею.

         Маємо надію на підтримку та активну життєву позицію кожного свідомого жителя Млинівщини в подальшому розвитку пластового руху  у районі.

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*