Активна молодь Березнівщини поділилась власними ідеями з посадовцями | ПРО БЕРЕЗНЕ

Активна молодь Березнівщини поділилась власними ідеями з посадовцями

Спілкування відбулось під час зустрічі представників учнівського та студентського самоврядування із головою райдержадміністрації Віталієм Люшиним, головою районної ради Віктором Федасом, Березнівським міським головою Русланом Пилипчуком.

Повідомляє сайт ПРО БЕРЕЗНЕ з посиланням на РДА.

У ході спілкування молодь ділилась власним баченням щодо пріоритетних напрямків розвитку Березнівщини, реалізації соціальних проектів, а також обговорила питання ефективної співпраці молоді та влади.

На думку молодих людей, їх ідеї можуть стати фундаментом для позитивних змін життя нашого району. Зокрема, учень Березнівського НВК «ЗОШ-ліцей з професійним навчанням» Богдан Влащук запропонував створити соціальну скарбничку, до якої можна було б збирати одяг, канцтовари, речі першої необхідності, а потім передавати тим жителям міста, які потребують такої допомоги. Десятикласник Зірненської ЗОШ І-ІІІ ступенів Дмитро Марчук порушив питання щодо створення безкоштовних пунктів збору люмінесцентних ламп та їх подальшої утилізації. Він розповів, що зірненських школярів ще змалечку привчають до роздільного збору сміття. Для цього на території закладу є спеціальні ящики, які зроблені власними руками учнів та вчителів. Адже подолання екологічної кризи, яка охопила весь світ, починається з маленьких справ.

Також звучали пропозиції щодо розроблення логотипу і бренду міста, створення креативного простору у Березному, а саме селфі-зони, проведення озеленення, реконструкції кінотеару тощо.

На завершення зустрічі очільник району Віталій Люшин зауважив: «Ви активні та ініціативні, а ваші знання у сучасному світі є найціннішим багатством, тому що саме вам в найближчому майбутньому розвивати економіку не тільки нашого краю, а й країни в цілому. Такі зустрічі є важливими для обох сторін, адже наше спілкування дозволить спільно знаходити способи та шляхи вирішення нагальних проблем».

ТАКОЖ ПОЧИТАЙТЕ ІНШІ НАДЗВИЧАЙНО ЦІКАВІ МАТЕРІАЛИ

Почему мужчины не хотят встречаться с полными женщинами

Самые ужасные эксперименты над людьми

В Колумбии заработал секс-курорт в формате “все включено”

Ученые приблизились к победе над смертельной болезнью

85-летняя модель: “Больше еды люблю только секс!”

Девушку заставили похудеть почти на 100 килограмм

Выбран самый красивый мужчина в мире

Крупнейший секс-скандал в истории США

Назван самый сексуальный холостяк Земли

Как снять головную боль за несколько минут?

Как заработать на “лайках” в Instagram

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

“Это так ужасно”, – принц Чарльз о браке с принцессой Дианой

Как заработать миллион, весьма необычные способы

Блогеры становятся опаснее ИГИЛа и Гитлера

Росіянин змінив стать заради дружини-лесбіянки

КОМЕНТУВАТИ


*