Активісти заявляють про причетність «Хортиці» до торгівлі на окупованому Донбасі і фінансуванні терористів

Image uploaded from iOSПрофесійна спілка військовослужбовців-ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і поліцейських зажадав від силовиків зробити адекватні дії Учасники АТО, активісти отримали докази торгівлі ТОВ «УДК» – ТМ «Хортиця» на окупованих територіях і сплату «податків» окупантам в ОРДЛО і в Криму, а також вважають ТОВ «УДК» -ТМ «Хортиця», що входить в компанію Global Spirits, причетною до суспільно-небезпечних злочинів, визначених статтею 258-5 Кримінального кодексу України про фінансування тероризму.

Повідомляє сайт РІВНЕ-ROWNE з посиланням на znaj.ua.

akt2Про це у п’ятницю на прес-конференції в прес-центрі «Укрінформ» заявили представники Професійної спілки військовослужбовців-ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і поліцейських, демонструючи докази антиукраїнської діяльності.

Зокрема, як зазначають громадські працівники, стало відомо, що в торгових мережах Луганська і Донецька продукція зазначеного виробника вільно продається з так званою «акцизною маркою» невизнаних самопроголошених «республік», діяльність яких кваліфікується як діяльність терористичних організацій. Наявність марок терористів свідчить про сплату податків на території ЛНР / ДНР і фінансову підтримку терористичної діяльності.

akt3 «Наші військові бачили і ешелони, які ходили на непідконтрольну територію по кілька разів на день. Йдуть обстріли, а потім йдуть ешелони. Деякі бійці спостерігають, як автотранспортним шляхом йде контрабанда. І вони знають, що хтось заробляє на крові. Зараз ми бачимо, що масштаби досягли всеукраїнського рівня. Такі відомі бренди, як «Хортиця», фінансують тривалий
час і виступають спонсорами, наприклад, збірної РФ з хокею на чемпіонаті світу в Москві …

Наявність акцизних марок «терористів» свідчить про сплату «податків» в ОРДЛО … Фактично, мова йде про порушення кількох статей Кримінального кодексу України, серед яких найголовніша – 258- 5 – фінансування тероризму. Скільки наші силові органи закриватимуть на це свої очі?», – заявив волонтер, захисник проти фінансування України російських терористів Артур Козачук.
Активіст висловив обурення, що поки українські бійці гинуть в окопах в зоні АТО, відбувається нахабне заробляння грошей на крові. «І як піднімати бойовий дух, коли в тилу робляться такі речі?! Корупція зашкалює, контрабанда процвітає і фінансування тероризму», – сказав він.

У зв’язку з цим учасники АТО вже звернулися до народних депутатів і в правоохоронні органи, чекаючи від силовиків і влади адекватної реакції і невідкладних дій.

За запевненням активістів, якщо їх не почують обіцяють діяти методами Майдану і звільняти полки вітчизняних супермаркетів від цієї продукції.
Крім того, члени союзу військовослужбовців – ветеранів, учасників бойових дій, учасників АТО і поліцейських зажадали від УКРІНФОРМ скасувати ліцензію на торгівлю алкогольною продукцією і заборонити рекламу цього бренду в ЗМІ.